Big Blue z.s.

f

Kde můžete bydlet?

Zájemcům o ubytování v levnějších, či luxusnějších typech hotelů, vil, apartmánů, nebo kempů rádi zašleme nabídku a vyhovíme vašim požadavkům.

Hotel MIRAMARE            cena od 60,- EUR / pokoj / noc / 4 osoby / snídaně

 

v tomto hotelu je zázemí naší základny a nachází se 20 metrů od promenády v místním přístavu.

 

Hotel Miramare je nový hotel, který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2005. Rekonstrukce striktně dbala na dodržení nejen tradiční řecké architektury, ale také dbala na to, aby každý klient dostal co největší comfort a pohodlí.

 

Miramare hotel se nachází v historické části městečka Galaxidy jen pár metrů od přístavu. V jeho blízkosti naleznete mnoho pravých řeckých taverniček a hospůdek, které přímo vybízí k exklusivnímu posezení u vybraných místních pochoutek a dobrého vína. Nedaleko hotelu se též nacházejí malé pláže a místa vhodná ke koupání!

 

Snídani z domácích produktů pro Vás připravujeme v překrásné části patia, pokud není venku dostatečně teplo nebo v případě deště.

 

Pokoje: 1 a 2 NP

Každý pokoj má nezávislý balkon a koupelnu. Součástí pokoje je malý kuchyňský kout a koupelny. Samozřejmostí je WiFi, TV, klimatizace a každodenní úklid.

 

Pokoje: přízemí

Každý pokoj má nezávislou kuchyňku,koupelnu a toaletu. Samozřejmostí je WiFi a TV. Každodenní úklid

 

Hotek GANIMEDE          cena od 85,- EUR / pokoj / noc / 2 osoby / snídaně

 

Hotel se nachází v historickém centru městečka Galaxidi.

 

Pochází z 19 století a původně sloužil k ubytování námořních kapitánů, kteří si zde užívali idylické chvíle odpočinku mezi jednotlivými plavbami. Hotel si za dobu svého působení získal výbornou mezinárodní reputaci a v současné chvíli vítá hosty z celého světa.

 

Nabízíme studiové ubytování v pokojích pro jednotlivce, dvoupokoje i třílůžkové pokoje. Každé studio je vybaveno kuchyňkou, vlastní koupelnou. Studia můžeme připravit I pro skupinu 4-5 lidí.

 

V  hotelu se nachází květinová zahrada, kde podáváme snídaně vyrobené převážně z místních zdrojů. Domácí marmelády, med a další.

 

Zájemcům o ubytování v jiných typech hotelů, vil, apartmánů, nebo kempů rádi zašleme nabídku a vyhovíme vašim požadavkům.

 

Big Blue z.s.

info@potapko-instruktor.cz | +420 602 325 369

facebook:   bigblue z.s.